Graczyk, Henryk

350 zł

Wyrzeźbiony z lipowego drewna, ręcznie malowany anioł ubrany we wzorzyste szaty.  Piękny prezent dla miłośnika polskiego folkoloru. Wymiary: 22 x 15 x 10 cm Autor: Henryk Graczyk..

460 zł

Wyrzeźbiona z lipowego drewna, ręcznie malowana baba ubrana wedle ludowej mody: w haftowany serdak i koszulę, barwną spódnicę z zapaską i czerwone trzewiki. W ..

500 zł

Wyrzeźbiony z lipowego drewna, ręcznie malowany chłop ubrany w brązowe spodnie i zieloną marynarkę, jasną koszulę oraz kaszkiet. Figura wyrzeźbiona została w pozycji siędzącej, tak..

530 zł

Wyrzeźbiony z lipowego drewna, ręcznie malowany chłop ubrany w brunatne spodnie i marynarkę, kraciastą koszulę oraz kaszkiet. Figura wyrzeźbiona została w pozycji siędzącej, tak by..

550 zł

Wyrzeźbiona w lipowym drewnie podobizna Świętej Katarzyny. Jak przystało na księżniczkę przedstawiona jest w bogatym stroju i koronie. W prawej dłoni trzyma miecz. Polecamy tę piękną rzeźbę na imienin..

500 zł

Wyrzeźbiona w lipowym drewnie podobizna św. Franciszka z pastelowymi ptakami, które przysiadły mu na głowie. Według przypowieści śwęty zwykł wygłaszać kazania do ptaków, otwarcie ga..

1500 zł

 Wyrzeźbiona w lipowym drewnie figura Św. Katarzyny. Według legendy urodziła się w Aleksandrii w Egipcie i była córką króla Kustosa. Przez lata uchodziła za jedną z najpop..

450 zł

Wyrzeźbiona z lipowego drewna, ręcznie malowana dziewczynka ubrana wedle łowickiej mody: w płócienną, haftowaną koszulę, aksamitny serdak, pasiastą spódnicę ..

Pokaż 1 do 8 z 8 (1 Stron)